Externe voorraad: 8
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 8 |
| Lengte: | 93 mm |
| Breedte: | 228 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Volume: | 636 mm³ |
| CO2e-footprint: | 2298 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Soort Adapter: | Adapter video |
| Soort Connector: | VGA |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |