Externe voorraad: 101
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 101 |
| Lengte: | 100 mm |
| Breedte: | 146 mm |
| Hoogte: | 15 mm |
| Gewicht: | 22 gr |
| Volume: | 219 mm³ |
| CO2e-footprint: | 1079 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Soort Adapter: | Usb adapter zonder kabel |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |