Externe voorraad: 47
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 47 |
| Lengte: | 145 mm |
| Breedte: | 60 mm |
| Hoogte: | 20 mm |
| Gewicht: | 32 gr |
| Volume: | 174 mm³ |
| CO2e-footprint: | 501 g |
| Commerciële afmetingen: | 8 x 19 x 150 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Geaard: | Neen |
| Inclusief Verschillende Aansluitingen: | Neen |
| Kabellengte: | 0.09 m |
| Led Lampje: | Neen |
| Model naam: | Calyx |
| Over/onderspanning Bescherming: | Neen |
| Soort Adapter: | Usb adapter met kabel |
| Soort Connector: | USB-C |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verguld: | Neen |