Externe voorraad: 1154
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1154 |
| Lengte: | 150 mm |
| Breedte: | 9 mm |
| Hoogte: | 12 mm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Volume: | 16 mm³ |
| Accentkleur: | Oranje wit gestreept |
| CO2e-footprint: | 76 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxbxh: 155x11x70mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 8 jr |
| Graveerbaar: | Neen |
| Inhoud verpakking: | 10 |
| ISO-waarde: | 12757-1 |
| Kogelbreedte: | 0.5 mm |
| Met Clip: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Met Stylus Dop: | Neen |
| Model naam: | Pointball |
| Navulbaar: | Ja |
| Schrijfbreedte: | 0.5 |
| Schrijfkleur: | Blauw |
| Soort Inkt: | Balpeninkt |
| Soort Materiaal: | Kunststof CO2 neutraal |
| Soort Pen: | Balpen |