Externe voorraad: 240
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 240 |
| Lengte: | 148 mm |
| Breedte: | 14 mm |
| Hoogte: | 9 mm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Volume: | 18 mm³ |
| Accentkleur: | Oranje wit gestreept |
| CO2e-footprint: | 76 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxbxh: 155x11x70mm |
| Commerciële kleurnaam: | Turquoise |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 8 jr |
| Graveerbaar: | Neen |
| Inhoud verpakking: | 10 |
| ISO-waarde: | 12757-1 |
| Kogelbreedte: | 0.5 mm |
| Met Clip: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Met Stylus Dop: | Neen |
| Model naam: | Pointball |
| Navulbaar: | Ja |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Rechtshandig en linkshandig |
| Schrijfbreedte: | 0.5 |
| Schrijfkleur: | Turquoise |
| Soort Inkt: | Balpeninkt |
| Soort Materiaal: | Kunststof CO2 neutraal |
| Soort Pen: | Balpen |