Externe voorraad: 1
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1 |
| Lengte: | 213 mm |
| Breedte: | 194 mm |
| Hoogte: | 21 mm |
| Gewicht: | 169 gr |
| Volume: | 867 mm³ |
| CO2e-footprint: | 2494 g |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Kabellengte: | 5 m |
| Soort Computerkabel: | Netwerkkabel |
| Soort Connector: | Cat6 |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |