Externe voorraad: 4
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 4 |
| Lengte: | 180 mm |
| Breedte: | 169 mm |
| Hoogte: | 40 mm |
| Gewicht: | 184 gr |
| Volume: | 1216 mm³ |
| CO2e-footprint: | 2716 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kabellengte: | 3 m |
| Soort Audio / Video Kabel: | DisplayPort kabel |
| Soort Connector: | DisplayPort |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |