Externe voorraad: 52
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 52 |
| Lengte: | 7 mm |
| Breedte: | 246 mm |
| Hoogte: | 132 mm |
| Gewicht: | 160 gr |
| Volume: | 227 mm³ |
| CO2e-footprint: | 2362 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kabellengte: | 2 m |
| Soort Audio / Video Kabel: | DisplayPort kabel |
| Soort Connector: | DisplayPort |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |