Externe voorraad: 13
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 13 |
| Lengte: | 160 mm |
| Breedte: | 140 mm |
| Hoogte: | 28 mm |
| Gewicht: | 155 gr |
| Volume: | 627 mm³ |
| CO2e-footprint: | 2288 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kabellengte: | 2 m |
| Soort Audio / Video Kabel: | Dvi (digital visual interface) kabel |
| Soort Connector: | DVI |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |