Externe voorraad: 28
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 28 |
| Lengte: | 155 mm |
| Breedte: | 169 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht: | 280 gr |
| Volume: | 785 mm³ |
| CO2e-footprint: | 4133 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Kabellengte: | 2 m |
| Soort Audio / Video Kabel: | VGA (Video Graphics Array) kabel |
| Soort Connector: | VGA |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |