Externe voorraad: 61
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 61 |
| Lengte: | 209 mm |
| Breedte: | 170 mm |
| Hoogte: | 34 mm |
| Gewicht: | 193 gr |
| Volume: | 1208 mm³ |
| CO2e-footprint: | 2849 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kabellengte: | 1.8 m |
| Soort Computerkabel: | Stroomkabel / snoer |
| Soort Connector: | C13 |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |