Externe voorraad: 207
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 207 |
| Lengte: | 165 mm |
| Breedte: | 118 mm |
| Hoogte: | 10 mm |
| Gewicht: | 37 gr |
| Volume: | 194 mm³ |
| CO2e-footprint: | 546 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kabellengte: | 5 m |
| Soort Computerkabel: | Usb-kabel |
| Soort Connector: | USB-B |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |