Externe voorraad: 43
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 43 |
| Lengte: | 143 mm |
| Breedte: | 136 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht: | 78 gr |
| Volume: | 583 mm³ |
| CO2e-footprint: | 1151 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kabellengte: | 1.5 m |
| Soort Computerkabel: | Usb-kabel |
| Soort Connector: | USB-A |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |