Externe voorraad: 33
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 33 |
| Lengte: | 153 mm |
| Breedte: | 151 mm |
| Hoogte: | 20 mm |
| Gewicht: | 59 gr |
| Volume: | 462 mm³ |
| CO2e-footprint: | 871 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kabellengte: | 2 m |
| Soort Computerkabel: | Usb-kabel |
| Soort Connector: | Mini-B |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verguld: | Ja |