Externe voorraad: 43
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 43 |
| Lengte: | 194 mm |
| Breedte: | 120 mm |
| Hoogte: | 34 mm |
| Gewicht: | 120 gr |
| Volume: | 791 mm³ |
| CO2e-footprint: | 1771 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kabellengte: | 2 m |
| Soort Audio / Video Kabel: | DisplayPort kabel |
| Soort Connector: | DisplayPort |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |