Externe voorraad: 28
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 28 |
| Lengte: | 196 mm |
| Breedte: | 118 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht: | 107 gr |
| Volume: | 693 mm³ |
| CO2e-footprint: | 1579 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kabellengte: | 2 m |
| Soort Audio / Video Kabel: | Hdmi (high definition multimeda interface) kabel |
| Soort Connector: | USB-C |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |