Externe voorraad: 54
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 54 |
| Lengte: | 100 mm |
| Breedte: | 129 mm |
| Hoogte: | 24 mm |
| Gewicht: | 77 gr |
| Volume: | 309 mm³ |
| CO2e-footprint: | 1137 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Adapter: | Pc-notebook adapter |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |