Externe voorraad: 12
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 12 |
| Lengte: | 304 mm |
| Breedte: | 243 mm |
| Hoogte: | 189 mm |
| Gewicht: | 4142 gr |
| Volume: | 13961 mm³ |
| Aantal stuks: | 100 St. |
| CO2e-footprint: | 25176 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 82 l |
| Recyclebaar: | Neen |
| Soort Afvalzak: | Opvangzak voor papiervernietiger |
| Soort Materiaal: | Polyethyleen (PE) |