Externe voorraad: 18
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 18 |
| Lengte: | 265 mm |
| Breedte: | 128 mm |
| Hoogte: | 78 mm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Volume: | 2645 mm³ |
| Aantal cijfers display: | 12 |
| Batterij type: | 4x AA |
| Batterijen inclusief: | Ja |
| CO2e-footprint: | 9948 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zilvergrijs |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Telrol rekenmachine |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Voeding: | Batterij |
| Voeding secundair: | Adapter |