Externe voorraad: 22
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 22 |
| Lengte: | 314 mm |
| Breedte: | 161 mm |
| Hoogte: | 53 mm |
| Gewicht: | 496 gr |
| Volume: | 2679 mm³ |
| Aantal cijfers display: | 12 |
| Batterij type: | 4x AA |
| Batterijen inclusief: | Ja |
| CO2e-footprint: | 9489 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | HR-8RCE |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Telrol rekenmachine |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Voeding: | Batterij |
| Voeding secundair: | Adapter |